25-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu

25-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego zginął w wypadku, do którego doszło w miniony piątek około godz. 17.30 na odcinku drogi prowadzącej z Trzcinicy do Buczku Wielkiego.

Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy ochotnicy z Trzcinicy, którzy zastali uczestniczące w wypadku dwa pojazdy osobowe, z których jeden znajdował się na dachu.

– W aucie tym pozostawała nadal osoba poszkodowana, nieprzytomna, bez oznak życia – mówi kpt. Jarosław Kucharzak, zastępca komendanta powiatowego PSP w Kępnie.

Strażacy wydobyli nieprzytomnego mężczyznę z auta – dodaje komendant. Użyli też piany, w jednym z aut doszło bowiem do wycieku paliwa, pojawił się też dym, istniało więc niebezpieczeństwo zapalenia się pojazdu.

– Kierujący fordem mondeo 25-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące renault megane, którym kierował również 25-letni mieszkaniec naszego powiatu – mówi sierż. Justyna Niczke, oficer prasowy KPP w Kępnie.

Kierujący fordem mondeo 25-latek poniósł śmierć na miejscu. Jadący renault megane został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracowały dwa zastępy z JR-G PSP oraz strażacy z Trzcinicy.

Fot. PSP KępnoZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest