Misja handlowa w fabryce IDŹCZAK MEBLE

Dzisiaj w fabryce IDŹCZAK MEBLE w Łęce Opatowskiej gościła skupiająca się na branży meblarskiej misja handlowa, reprezentująca takie kraje, jak Chiny, ZEA, USA, Turcję, Rosję, Kazachstan i Indie.

Misji towarzyszyli przedstawiciele Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu a także Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Warto wspomnieć, że fabryka IDŹCZAK MEBLE jest jedną z trzech w Polsce, która została odwiedzona przez misję.

O założonej 30 lat temu przez Romana Idźczaka firmie, jej historii, ale przede wszystkim teraźniejszości i przyszłości mówił jego syn – dyrektor d/s eksportu Marcin Idźczak.

– W tym roku kończymy budowę największego w regionie magazynu do składowania o powierzchni przekraczającej 17 tys. m2. Jest to tylko pierwszy etap. W drugim wybudowana zostanie jeszcze jedna hala o pow. 10 tys. m2, a więc w ciągu trzech lat nasz magazyn będzie wynosił ponad 27 tys. m2. Ta mała kosteczka – pokazywał na ekranie – to jest hala o pow. ponad 4 tys. m2. Będzie ona tylko halą produkcyjną wybudowaną specjalnie pod maszynę do automatycznego rozkroju płyt.

WIĘCEJ: we wtorkowym wydaniu Pulsu TygodniaZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest