Nie poddawaj się Polonio!

112 lat historii, to nie może zostać ot tak przekreślone. Piłkarze wraz z trenerem Bogdanem Kowalczykiem wystosowali list do wszystkich, którym na sercu dobro kępińskiego futbolu

Kibice, Sympatycy, Przyjaciele Polonii Kępno!

Przez wiele lat, My piłkarze dostarczaliśmy Wam dużo emocji, wrażeń, radości po zwycięstwach i smutku po porażkach. Dawaliśmy wiarę, siłę, nadzieję, że Klub którego jesteście częścią będzie miał należyte miejsce.

Dziś nadszedł czas wspólnej walki o jego przyszłość. Nie ma sensu tracić czasu na szukanie winnych i przerzucanie się odpowiedzialnością. Nadszedł czas na działanie. Każdy Wasz pomysł, inicjatywa, każda Wasza pomoc będą bezcenne. Nasz klub, jego piękna historia, tradycja i praca wielu ludzi nie zasługuje, aby w takich okolicznościach przestał istnieć. Walczmy dla Polonii!

Myśleliśmy, że sobotni mecz sparingowy ze Startem Namysłów będzie naszym ostatnim. Postanowiliśmy się nie poddawać. Nie chcieliśmy się tak z wami żegnać. Rozegramy dla Was mecz o Puchar Polski w sobotę o godzinie 12:00. Być może będzie to ostatni mecz tej drużyny w Kępnie, ale też mamy jednak nadzieję, że dzięki Wam będzie to początek nowej drogi. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Bądźcie z nami i pokażcie swoją moc!

Drodzy Kibice. Prosimy was o pomoc w realizacji naszego pomysłu. Chcemy sprzedać na rundę wiosenną 1000 karnetów – cegiełek. Jeden karnet w cenie 100 zł. Karnety będą do nabycia w czwartek od 18:00 do 19:30 na treningu seniorów (sztuczne boisko KOSiR), od piątku w sklepie NEONET Olejniczak i Cafe Club Polonia oraz przed meczem z Victorią. Karnety – cegiełki możecie również zamawiać w komentarzach. Bierzmy się do pracy! Razem damy radę!

Piłkarze, trenerzy Polonii KępnoZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest