PIERWSZA TAKA NAGRODA W REGIONIE

PRESTIŻOWY TYTUŁ DYSPROZOWY HIT 2018 DLA FIRMY POLSERWIS WOJCIECH LIEBNER ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ W ZAKRESIE ROBÓT INSTALACYJNYCH W OPARCIU O SPOŁECZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU UWZGLĘDNIAJĄCĄ INTERESY SPOŁECZNE.

15 lutego 2019 roku w Andersia Tower w Poznaniu przy ul. Andersa 3 odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionów 2018 – Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90 minionego wieku. Celem konkursu jest promocja najlepszych produktów, usług i dokonań firm, samorządów lokalnych oraz przedsięwzięć ekologicznych i organizacyjnych. Konkurs służy również promocji walorów gospodarczych i ekologicznych regionu, jego powiatów i gmin. Kapituła może przyznać w każdej z kategorii nagrody, ich symbolami są akty nadania tytułów HIT oraz statuetki jak również nagrody specjalne.
Uroczysta gala rozpoczęła się o godzinie 17:30, gości powitała wyśmienitym repertuarem Orkiestra Dęta z Rychnowa, po czym kapituła konkursu podczas wspaniale prowadzonej przez profesjonalnych konferansjerów Ewę Siwicką i Dariusza Bereskiego uroczystości uhonorowała laureatów, wręczając uczestnikom statuetki i dyplomy.
Tego wieczoru jednym z głównych laureatów nagrody w konkursie HIT była firma POLSERWIS Wojciech Liebner. Pan Wojciech Liebner, który przybył na uroczystą galę wraz małżonką Haliną Liebner stanął na podium, by z rąk europosła Adama Szejnfelda odebrać wspaniały tytuł Dysprozowy HIT 2018 za najwyższą jakość w zakresie robót instalacyjnych oraz działania w oparciu o Społeczną Odpowiedzialność Biznesu uwzględniającą interesy społeczne. Ten prestiżowy tytuł oraz wspaniała statuetka wręczona przez kapitułę konkursu panu Wojciechowi Liebnerowi ma szczególne znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że w dotychczas rozegranych edycjach konkursu uczestniczyło blisko dwa tysiące firm, urzędów, instytucji i stowarzyszeń.
Po oficjalnej części gali goście zostali zaproszeni na koncert Małgorzaty Ostrowskiej, wspaniałej polskiej piosenkarki rockowej. Małgorzata Ostrowska to jedna z legend polskiej muzyki. Członkini zespołu Lombard, potem solowa wokalistka. Kojarzona z takimi przebojami, jak „Meluzyna”, „Szklana pogoda” czy „Mister of America”.
Na zakończenie wyśmienitego wieczoru przeżycia można było nieco wyciszyć przy bankietowym stole.

Firma Polserwis Wojciech Liebner to firma instalacyjno – budowlana działająca na rynku od 2002 roku. Firma świadczy usługi nie tylko na rynku lokalnym, ale również ogólnokrajowym. Na przestrzeni wielu lat swojego funkcjonowania firma zdobyła doświadczenie i kontakty handlowe, które zaowocowały współpracą z wieloma sprawdzonymi i uznanymi producentami materiałów instalacyjno – budowlanych w kraju i za granicą. Firma Polserwis stale poszerza swoją ofertę towarów i świadczonych usług. Oferta firmy skierowana jest do wszystkich klientów, zarówno indywidualnych, firmowych, jak i instytucjonalnych. Dla każdej z tych grup Polserwis przygotowuje atrakcyjne propozycje wykonania usług dostosowane do rzeczywistych potrzeb i finansowych możliwości.
Główną zaletą firmy jest wykwalifikowany zespół pracowników, posiadający duże doświadczenie i umiejętności zdobywane w czasie realizacji licznych inwestycji. Przekłada się to na realizacje każdej inwestycji z zaangażowaniem i dbałością o najmniejsze detale.
Firma Polserwis Wojciech Liebner gwarantuje najwyższy poziom wykonanych usług, terminowość, zastosowanie nowoczesnych technologii i sprawdzonych rozwiązań, wysokiej jakości materiały oraz zawodową uczciwość. Każdą inwestycję traktuje indywidualnie, zapewnia to najwyższy standard realizowanych usług i gwarancje zadowolenia wszystkich klientów.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest