Przyłapał żonę na zdradzie, użył noża. Grozi mu dożywocie

Kiedy zastał swoją żonę w niedwuznacznej sytuacji z innym mężczyzną, chwycił za nóż i ranił 26-latka. Prokuratura postawiła mu zarzut usiłowania zabójstwa. 28-latek został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

28-latek pracował za granicą, kiedy niespodziewanie wrócił do kraju, w domu zastał swoją żonę w niedwuznacznej sytuacji z obcym mu 26-letnim mężczyzną.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w minioną środę w jednej z podkępińskich wsi. Zszokowany tym, co zastał w domu 28-letni mężczyzna chwycił za nóż, zaatakował 26-latka.

– Prokurator zarzucił 28-letniemu mężczyźnie, że działając w zamiarze bezpośrednim usiłował pozbawić życia pokrzywdzonego w ten sposób, że ugodził go przy użyciu noża powodując obrażenia ciała w postaci rany kłutej, co skutkowało powstaniem ciężkiej choroby realnie zagrażającej życiu – mówi prokurator Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. – Następnie uderzał pokrzywdzonego pięściami. Zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na odciągnięcie go przez inną osobę i świadków przybyłych na miejsce zdarzenia.

Pokrzywdzony trafił do szpitala, na szczęście obrażenia jakich doznał okazały się niegroźne. 28-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, kierowania gróźb karalnych i spowodowania uszkodzenia mienia. Sam przyznał się tylko do kierowania gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Kępnie podjął decyzję o jego tymczasowym (na okres 3 miesięcy) aresztowaniu. Grozi mu dożywocie.5 komentarzy z Przyłapał żonę na zdradzie, użył noża. Grozi mu dożywocie

  1. Jakie dożywocie max 15 lat lub 10 z czego odsiedzi 8 i wyjdzie na wolność.
    Ps Zrozumaue zachowanie tylko szkoda tych lat siedzieć za taką dziw..

  2. Do KIJAK23, NINA, IGOR – komentarze nie zostaną opublikowane, bo naruszają zasady określone w regulaminie portalu.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest