SPORT: Plan przygotowań Victorii Laski i Masovii Kraszewice

Już wiemy jak będzie wyglądał plan spotkań kontrolnych Victorii Laski. Podopieczni Łukasza Tomczyka przed startem rozgrywek A klasy zmierzą się choćby z wyżej notowanymi LZS-em Doruchów, Orłem Mroczeń czy Startem Namysłów. Paka pod wodzą Jarosława Pudełki stanie na dzień dobry w szranki z Prosną Kalisz, a zakończy przygotowania testem z Lasem Kuczków.

Zespół z Lasek treningi wznowił na początku maja, obecnie widują się dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek) na własnym obiekcie. Team z a-klasy zamknął już listę zaplanowanych sparingpartnerów, a tak prezentuje się niezwykle ciekawie. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja skierowana do wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować sił w ekipie z Lasek. Klub serdecznie zaprasza na jeden z treningów lub mecz kontrolny. Więcej informacji znajdziecie u trenera, Łukasza Tomczyka pod numerem telefonu (531 737 974) lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Masovia cykl treningowy rozpoczęła 15 maja. Ze względu na panujące wówczas obostrzenia zajęcia odbywały się w grupach 6-osobowych, a główny nacisk położony został na elementy techniczne tj. przyjęcia czy podania. W chwili obecnej świeżo upieczony beniaminek a-klasy może trenować na pełnych obrotach przy zadowalającej frekwencji zawodników. Pierwszy sparing zaplanowano na premierowy weekend lipca.

Test mecze Victorii Laski:

16.06 – Start Namysłów (IV liga)

20-21.06 – Sokół Bralin (A klasa)

8.07 – Orzeł Mroczeń (V liga)

11-12.07 – LZS Starościn (A klasa)

18-19.07 – LZS Doruchów (Klasa okręgowa)

25-26.07 – Sokół Świba (A klasa)

1-2.08 – Strażak Słupia (Klasa okręgowa)

8-9.08 – AP Oleśnica (B klasa)

 

Sparingi Masovii Kraszewice:

5.07 MASOVIA – PROSNA KALISZ

12.07 MASOVIA – SZCZYT SZCZYTNIKI

19.07 MASOVIA – LZS CZAJKÓW

26.07 MASOVIA – OLIMPIA BRZEZINY

2.08 MASOVIA – LAS KUCZKÓW

Sebastian GołdynJeden komentarz z SPORT: Plan przygotowań Victorii Laski i Masovii Kraszewice

  1. Jakie przygotowania w A klasie ludzie nie ośmieszajcie się w sobotę mecz w piątek smsy do chłopaków komu się chce to zapraszam do grania przygotowania?? To chyba żeby pały nie zalać nie róbcie z tego wielkiej piłki bo tego nie idzie czytać

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest