Wigilijne spotkanie „Aktywnych”

Biegacze spod szyldu Aktywny Ostrzeszów już po raz dziesiąty spotkali się na wspólnym treningu biegowym. Tym razem miejscem zbiórki była tama zalewu Blewązka w Kobylej Górze.

Mimo przedświątecznej gorączki, mimo tego, że karp jeszcze pływa w wannie, a choinka nieubrana to biegacze z ziemi ostrzeszowskiej znaleźli trochę czasu w sobotnie przedpołudnie by zrobić 10-kilometrową pętlę. Trasa prowadziła od tamy w Kobylej Górze przez Szklarkę Myślniewską, Myślniew, Bierzów i stamtąd już prosto w miejsce startu. Zmęczeni, ale szczęśliwi sportowcy na koniec spotkania złożyli sobie życzenia świąteczne.

– Wszystkiego dobrego na święta, niech ten czas będzie zdrowy, radosny, wesoły dla wszystkich, spędzony nie tylko przy stole, ale także trochę biegowy – życzył wszystkim jeden z pomysłodawców akcji „Rozbiegajmy Ostrzeszów”, Jarosław Zawierta.

Nasi lokalni sportowcy pragną także przypomnieć oraz zaprosić niewiedzących na Nielegalny Sylwestrowy Bieg w Kobylej Górze (10 km) na dokładnie tym samym odcinku co dzisiejszy trening. Zapisy od 10.30, start pół godziny później.

Sebastian GołdynZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest