Wysadzili bankomat w Grabowie nad Prosną

Dzisiaj około godziny 3 na ulicy Kaliskiej w Grabowie nad Prosną doszło do wysadzenia bankomatu banku BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • 24 września o godz. 3.11 wpłynęło zgłoszenie o pożarze bankomatu po wybuchu w Grabowie nad Prosną – mówi mł. ogn. Radosław Gatkowski, oficer prasowy KP PSP w Ostrzeszowie. – Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano palący się bankomat znajdujący przy budynku banku, panowało duże zadymienie. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia ratownicy przy użyciu gaśnicy proszkowej ugasili pożar. Zniszczeniu uległ bankomat, drzwi w pomieszczeniu , okno i sufit. Straty oszacowano na około 70.000 zł. W zdarzeniu udział brały  1 JRG Ostrzeszów i 1 OSP Grabów.
  • Sprawcy oddalili się z miejsca samochodem osobowym marki Audi a3 ciemnego koloru – mówi asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Ze wstępnych ustaleń wynika że nie doszło do kradzieży pieniędzy. Powiadomiono grupę SPAP KWP Poznań (Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji), która jedzie na miejsce.


Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest