Anieli w Bieli, czyli brawo Wy

W Restauracji Dworek w Grabowie odbyło się spotkanie podsumowujące akcję charytatywną prowadzoną na profilu facebookowm Anieli w Bieli. Miała ona na celu pomoc Oliwii Tomali z Kraszewic, która od urodzenia choruje na atrezję dróg żółciowych. Dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy i wsparciu darczyńców udało się zebrać 8723 zł.

W październiku 2018 roku Oliwia przeszła przeszczep wątroby, po którym nastąpiły poważne powikłania. Pojawił się odrzut, z którym Oliwia dzielnie walczyła, jednak nadal wymaga drogiego leczenia oraz rehabilitacji. 

Akcja zakończyła się uroczystym przekazaniem koszulki Reprezentacji Polski wraz z autografami podarowanej moderatorom Anieli w Bieli przez LZS Czajków oraz rękawic Popka z autografem podarowanych przez Dawida Sobieraja. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele LZS Czajków (Dominika Gałka, Marcin Gałka, Krzysztof Nowak), nauczyciel/trener Dawid Sobieraj, prezes LZS Pelikan Grabów Paweł Walczak, mama Oliwii – Agnieszka Tomala, Katarzyna Łuczak, opiekun medialny akcji „Studio nagrań i wizualizacji 3D” – Piotr Jackowski oraz moderatorzy Anieli w Bieli: Katarzyna Bednarz i Dominik Noweta.

– Z radością przyjęliśmy wiadomość, że koszulka nabyta podczas akcji Anieli w Bieli przez LZS Pelikan Grabów trafi do dalszej licytacji a zebrane środki wesprą również leczenie Oliwii – mówi Katarzyna Bednarz. – Dzięki zaangażowaniu wielu wolontariuszy i wsparciu darczyńców udało się zebrać podczas akcji dla Oliwii kwotę 8723 zł. Kwota została przekazana na konto Stowarzyszenia LIVER, do którego należy Oliwia

Nadal można też wspierać Oliwię, wpłacając środki na konto:
94175000120000000020687444
w tytule przelewu ,,Darowizna na rzecz Oliwii Tomali’’
Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest