Areszt dla damskiego boksera, który znęcał się nad żoną

Środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego tymczasowego aresztowania zastosował Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie wobec 35-latka znęcającego się nad żoną.

6 grudnia o godzinie 23.30 do Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną zgłosiła się kobieta, która powiadomiła o tym, że mąż od czerwca 2019 roku stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną, a w dniu dzisiejszym była przez niego uderzana oraz podduszana.

– W związku z powyższym policjanci przyjęli od zgłaszającej zawiadomienie o przestępstwie, a następnie w uwagi na fakt, że kobieta w obawie o swoje zdrowie i życie nie chciała powrócić do miejsca zamieszkania, w którym pozostawiła dwójkę swoich dzieci, udali się pod wskazany adres, gdzie zastali 35-latka, którego zatrzymali do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie, umieszczając w policyjnym areszcie – mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Dwa dni później, tj. 8 grudnia, na wniosek Prokuratora, Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. REDZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest