Charytatywne serce w centrum Kobylej Góry

4 czerwca na kobylogórskim rynku stanęło wyjątkowe serce – ogromne serce na plastikowe nakrętki. – Zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz gości do jego zapełniania – mówi sołtys Kobylej Góry Piotr Gałęcki.

Zebrane nakrętki przeznaczymy na cele charytatywne. Najpierw przekazane zostaną Stowarzyszeniu „Radość Dziecka” i na leczenie Wojtusia Howisa z Galewic, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni – mówi sołtys. – Realizacja tego szczytnego pomysłu nie byłaby możliwa bez osób, które pomogły w przedsięwzięciu. Podziękowania należą się panu Henrykowi Kużajowi z Kobylej Góry za wykonanie konstrukcji serca i pomoc przy jego postawieniu oraz Radnemu Gminy Kobyla Góra za sfinansowanie wykonanej pracy. Osobne podziękowania kieruję do pana Grzegorza Adamskiego z Kobylej Góry za bezinteresowną pomoc i wykonanie betonowej podstawy niezbędnej przy mocowaniu serca. Mieszkańcy naszej gminy już wielokrotnie pokazali swoją ofiarność. Liczę, że i tym razem serce będzie szybko zapełniać się plastikowymi nakrętkami – wszak wszyscy jesteśmy nakręceni na pomaganie!3 komentarze z Charytatywne serce w centrum Kobylej Góry

  1. Jak to wszyscy wszystko kopiują ! Najważniejsze że w naszym Ostrzeszowie było pierwsze a to dzieki Radnemu Panu Marcinowi . Wyjątkowy człowiek . Zawsze można na Niego liczyć !

    • Takie pozytywne działania na pewno warto naśladować. Ale serca chyba nie są takie same. W Ostrzeszowie jest widoczna tabliczka z napisem kto….. inne serca jednak są skromne i ciche….

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest