Chcemy, żeby kontynuował swoją misję

– Wspieramy go, bardzo chcemy, żeby kontynuował swoją misję, bo tacy ludzie, doświadczeni, dobrze przygotowani, mądrzy i rozsądni są po prostu w Parlamencie Europejskim potrzebni – tymi słowami prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz zachęcał mieszkańców ziemi ostrzeszowskiej, aby w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego oddali głos na Andrzeja Grzyba.  

Podczas zwołanej w miniony poniedziałek konferencji prasowej prezes Władysław Kosiniak-Kamysz, europoseł Andrzej Grzyb i wicemarszałek województwa wielkopolskiego Krzysztof Grabowski podkreślali, że PSL stanowi w Koalicji Europejskiej konserwatywną kotwicę. Mówiąc o priorytetach, jeśli chodzi o pracę w Parlamencie Europejskim, Andrzej Grzyb wymienił zapewnienie Polsce odpowiedniej pozycji w Unii Europejskiej. – To pozycja, która wynika i z wielkości państwa i liczby obywateli oraz z tego, że jako jedno z sześciu największych państw zasługujemy na istotną społeczną i ekonomiczną pozycję w Unii Europejskiej – przekonywał.

Równie ważne dla europosła jest też finansowanie po roku 2020. – A więc budżet, który powinien spełniać aspiracje i oczekiwania Polski i Polaków – dowodził.

To nie wszystko. – Troska o środowisko, a co za tym idzie nacisk na powstawanie odnawialnych źródeł energii, walka ze smogiem i chorobami nowotworowymi – wyliczał Andrzej Grzyb, kandydat do Parlamentu Europejskiego.

– Wspieramy go, bardzo chcemy, żeby kontynuował swoją misję, bo tacy ludzie, doświadczeni, dobrze przygotowani, mądrzy i rozsądni są po prostu w Parlamencie Europejskim potrzebni. Tam nie są fajerwerki, ale ciężka praca i dbanie o polskie interesy – zachwalał atuty kandydata prezes Kosiniak-Kamysz. (…) -Idźcie na wybory i wybierzcie tych, którzy gwarantują, że Polska będzie w Europie, a nie tych, którzy chcą wejść do Unii Europejskiej i ją rozsadzić od środka – apelował. REDZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest