Dachowanie w Bukownicy

Dzisiaj (15 marca) około godz. 6.45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrzeszowie wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej 449 pomiędzy Ostrzeszowem a Bukownicą.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy pojazd, który znajdował się poza jezdnią na dachu – mówi st. ogn. Radosław Gatkowski, rzecznik prasowy KP PSP w Ostrzeszowie. – Przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej osoba poszkodowana została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.  Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zakręceniu instalacji gazowej. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej w sile 11 strażaków.

– Kierująca oplem 23-letnia mieszkanka Ostrzeszowa nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadła w poślizg a następnie dachowała – informuje asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie. Kobieta została przewieziona do szpitala w Ostrowie Wlkp., gdzie po przeprowadzonych badaniach została zwolniona do domu.

FOT PSP Ostrzeszów

WIĘCEJ: we wtorkowym wydaniu Pulsu Tygodnia



Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest