Dachowanie w Kotłowie. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Do wypadku z udziałem trzech obywateli Mołdawii doszło dzisiaj (14 listopada) w Kotłowie. Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło około godz. 8.30 rano. – Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że kierujący bmw, mieszkający w Mikstacie 28-letni obywatel Mołdawii nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował – mówi asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

W pojeździe oprócz kierowcy, którego przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala w Kaliszu, znajdowało się dwóch pasażerów, tj. 40-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna (również mieszkający w Mikstacie obywatele Mołdawii), którzy zostali przewiezieni do szpitala w Ostrowie Wlkp.

Na miejscu zdarzenia wykonano czynności z udziałem technika kryminalistycznego.Jeden komentarz z Dachowanie w Kotłowie. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest