GRABÓW: Posiadał środki odurzające i kierował będąc pod ich wpływem

26 bm. po północy w Grabowie dzielnicowy z Posterunku Policji w Mikstacie zatrzymał 22-letniego kierowcę opla, który kierował autem będąc pod wpływem środków odurzających.

Do zatrzymania doszło na ul. Konstytucji 3 Maja w Grabowie. – W trakcie kontroli policjanci ujawnili, że pojazd nie posiada aktualnych badań oraz obowiązkowego ubezpieczenia, natomiast w toku wykonywanej wobec 22-letniego mieszkańca gm. Kraszewice kontroli osobistej policjanci ujawnili przy nim ok. 2 gramów środków odurzających w postaci amfetaminy – mówi asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Z uwagi na uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem w/w środków został on zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, gdzie wykonany został test, który potwierdził obecność środków ustawowo zabronionych w organizmie mężczyzny. 

Kierującemu zatrzymano prawo jazdy oraz pobrano krew do badań.Jeden komentarz z GRABÓW: Posiadał środki odurzające i kierował będąc pod ich wpływem

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest