GRABÓW: Wpadł, bo źle zaparkował

Zaparkował autem na przejściu dla pieszych, czym wzbudził zainteresowanie jednego z przechodniów, który powiadomił patrol policji. Okazało się, że 34-letni mieszkaniec gminy Grabów był pijany.

6 maja o godz. 13.45 policjanci pełniący służbę na terenie Grabowa otrzymali zgłoszenie dotyczące nieprawidłowo zaparkowanego pojazdu na ul. Kaliskiej. Dodatkowo osoba zgłaszająca poinformowała mundurowych, że mężczyzna kierujący pojazdem może znajdować się pod wpływem alkoholu, a miejsce, w którym zaparkował jest objęte monitoringiem.

– Po przyjeździe na wskazane miejsce policjanci ujawnili nieprawidłowo zaparkowany pojazd marki Mercedes – mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik ostrzeszowskiej policji. – Po chwili do pojazdu podszedł mężczyzna, który usiadł na miejscu kierowcy i chciał odjechać, jednak funkcjonariusze natychmiast zareagowali.

Podczas przeprowadzonej przez dzielnicowych kontroli trzeźwości okazało się, że 34-letni mieszkaniec gm. Grabów ,,wydmuchał” ponad 2,5 promila. Od kierującego pobrano również krew do badań.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest