Grabowska firma BIRAS przewiozła golfa Chajzera do Warszawy

15.400 złotych to aktualna cena na Allegro za pomalowanego przez Szymona Chwalisza a należącego do Filipa Chajzera – podarowanego Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy volkswagena golfa.

Do Warszawy odpicowany przez ostrzeszowskiego artystę golf trafił na lawecie grabowskiej firmy BIRAS. – Zawieźliśmy go prosto na posesję Filipa Chajzera. Bardzo się ucieszył, gdy go zobaczył – mówi Korneliusz Iwański. Swój udział w tym orkiestrowym dziele miały także firmy Professional Auto Detailing oraz Lakiernia Zdunek i Farby Ostrzeszów.i

Dzisiaj każdy może się stać właścicielem najbardziej odjechanego VW Golfa na świecie.

,,To auto z 1986 od Filipa Chajzera, pomalowane w Strefie Allegro na Pol’and’Rock Festival przez Szymona Chwalisza, z osobistym podpisem Jurka Owsiaka” – czytamy na stronie Allegro. ,,Auto pełne jest niezliczonych symboli lat 80-tych! To automat, a pod maską ma silnik benzynowy pojemności 1,6. Licznik wskazuje 198 245 przejechanych kilometrów. Jak deklaruje Filip, stan auta jest idealny. Jego nowy właściciel ma gwarancje, że nikt obok tego auta nie przejdzie obojętnie!”

 DziękujZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest