Kacper Mistrzem Polski jest

Kacper Jastrzębski wywalczył tytuł Halowego Mistrza Polski w siedmioboju podczas Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce U18 i U20 w Toruniu. Dobrze zaprezentowali się też inni zawodnicy Orkana Ostrzeszów.

Kacper (podopieczny trenera Dawida Sobieraja) objął prowadzenie już od pierwszej konkurencji i nie oddał go do końca zawodów. To czwarty medal Mistrzostw Polski tego zawodnika, w tym drugi złoty.

W skład siedmioboju wchodzą następujące konkurencje: bieg na 60m, skok w dal, pchnięcie kulą, skok wzwyż, bieg na 60mppł, skok o tyczce, bieg na 1000m.

Udany start na tych mistrzostwach może zaliczyć także Szymon Bodura, który wywalczył 5 miejsce                    w biegu na dystansie 1000m juniorów młodszych z nowym rekordem życiowym 2:34,26. W biegu na dystansie 800m wystąpiła Martyna Lubojańska, która została sklasyfikowana w drugiej dziesiątce. Cała trójka to uczniowie klas sportowych Zespołu Szkół Nr 1 w Ostrzeszowie.

W zawodach wystartował także Kamil Kryś, który wystąpił w finale B biegu na dystansie 60m juniorów młodszych. Wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy na co dzień trenują z trenerem Dawidem Sobierajem.