Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski będzie w sobotę w Ostrzeszowie

W najbliższą sobotę odwiedzi Ostrzeszów, gdzie o godz. 12:45 na Rynku spotka się z mieszkańcami kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski.

Przypomnijmy, w powiecie ostrzeszowskim Rafał Trzaskowski uzyskał drugi wynik zdobywając 6 814 głosów (25,35%), plasując się za plecami Andrzeja Dudy (12 700, 47,26%). W gminie Ostrzeszów na Trzaskowskiego głosowało 3 832 osób, co dało mu 32,26%. Na Andrzeja Dudę tu głos oddało 4 691 osób (39.49%).

Tego samego dnia, o godz. 10.30, Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami Kalisza.30 komentarzy z Kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski będzie w sobotę w Ostrzeszowie

  1. ciszej prosze Panstwa,w wolnej Polsce mozna isc na rozne spotkania.Popieram Rafala Trzaskowskiego,mam dosc dyktatury Kaczynskiego

  2. Pani Dorcia nie bedzie wskazywac kto ma do Ostrzeszowa,i gdzie kolwiek , bo jest za g……ia .Ostrzeszow niechce DU…y !!!!

  3. Pani Dorota i pozostałe 44% chyba nie rozumie, że jej dzieci będą zalepiały długi i zamiatały brudy pod dywan obecnych rządzących homofobów, nacjonalistów, antysemitów i łamiących prawa ludzi.Lepiej niech sobie strzeli pifko i zrobi gryla. I nie odzywa.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest