Kierujący BMW staranował barierę ochronną i dachował w lesie

W Bałdowicach, na drodze S8, kierujący BMW stracił panowanie nad pojazdem i po staranowaniu bariery ochronnej dachował w lesie.  

Do zdarzenia doszło dzisiaj (28 czerwca) około godz. 7 rano na 86. kilometrze drogi S8. Zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP wpłynęło za pośrednictwem Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Do zdarzenia zostały zadysponowane jednostki z terenu powiatu kępińskiego, ze względu na obszar chroniony, oraz zastęp z JRG Ostrzeszów, ze względu na obszar administracyjny.

– Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki BMW po staranowanie bariery ochronnej i dachowaniu znajduje się w lesie, a kierowca opuścił pojazd o własnych siłach – mówi asp. Michał Biel z KP PSP w Ostrzeszowie.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy do czasu przybycia karetki pogotowia ratunkowego oraz zabezpieczeniu pojazdu. Kierujący nie doznał poważnych obrażeń ciała. Straty materialne oszacowano na 60 tys. zł.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest