KOCHŁOWY: Kolizja trzech aut na krajowej ,,jedenastce’’

28 kwietnia po godz. 11 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrzeszowie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu komunikacyjnym w Kochłowach, na drodze krajowej nr 11.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy uszkodzone trzy pojazdy: ciężarowe volvo, dostawczy bus fiat ducato z przyczepką oraz nissan note, znajdujący się na pobliskiej posesji po uderzeniu w płot oraz słup energetyczny – mówi st. sekc. Radosław Gatkowski, oficer prasowy KP PSP w Ostrzeszowie.
– Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozpoznaniu ratownicy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym z samochodu osobowego, które znajdowały się wewnątrz pojazdu, natomiast po przybyciu zespołów ratownictwa medycznego poszkodowane osoby zostały przekazane pod opiekę lekarza, a następnie zabrane do szpitala. Kierowca busa oraz samochodu ciężarowego nie uskarżali się na żadne dolegliwości.

Strażacy usunęli wycieki płynów eksploatacyjnych oraz odłączyli akumulatory w samochodzie osobowym oraz dostawczym. Straty jakie powstały w wyniku tego zdarzenia oszacowana na 50 tys. zł. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z JRG Ostrzeszów.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest