KONKURS „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego do wzięcia udziału w konkursie pt. „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych wygrywając czujkę, którą zamontujesz w swoim domu.
Wypełnij
zamieszczony w Twoim Pulsie Tygodnia kupon konkursowy, odeślij na podany adres i weź udział w losowaniu.
DO ROZLOSOWANIA 40 CZUJEK TLENKU WĘGLA!!

Nagrody i losowanie

  1. Nagrodami w konkursie są czujki tlenku węgla.

  2. W losowaniu wezmą udział osoby, które wypełnią kupon konkursowy i dostarcza osobiście do siedziby Komendy lub odeślą na adres: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie, ul. Sportowa 9, 63 -500 Ostrzeszów

  3. W losowaniu czujek, których fundatorem jest Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie oraz Stowarzyszenie „Bezpieczny Powiat”, wezmą udział wyłącznie osoby, które są zameldowane na terenie powiatu ostrzeszowskiego

  4. O wygranej oraz terminie i miejscu odbioru nagród, uczestnicy konkursu zostaną poinformowani telefonicznie oraz pocztą elektroniczną najpóźniej do dnia 27.12.2021 r.

  5. Odbiór czujek nastąpi za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem, z którego wynika fakt zameldowania na terenie powiatu ostrzeszowskiego.

  6. Losowanie nagród odbędzie się w dniu 23.12.2021 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

WIĘCEJ INFORMACJI I KUPON: w aktualnym wydaniu Pulsu TygodniaZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest