DORUCHÓW/KRASZEWICE: Oddziały żłobkowe oddane do użytku (aktualizacja)

Powstający przy ul. Wieluńskiej żłobek oddany został do użytku. Taką informację przekazał na ostatniej sesji Rady Gminy wójt Kraszewic Konrad Kuświk. 19 grudnia zakończona została też została realizacja I etapu Przedszkola wraz z częścią żłobkową w Doruchowie.

KRASZEWICE – środek.

Optymizmu wójta Kuświka nie podzielił jednak przewodniczący komisji oświaty kraszewickiej Rady Gminy, która to 19 grudnia wizytowała część żłobkową przedszkola. – Ja nie jestem takim optymistą, jakim jest pan wójt – oświadczył Jan Puchała. – Jeżeli patrzymy na inwestycję naszą i porównując ją z inwestycją, która się rozpoczęła w tym samym czasie w Doruchowie, to to jest przepaść. To jest dzień do nocy – dowodził radny.

Sami oceńcie, jak jest naprawdę.

WIĘCEJ: w aktualnym wydaniu Pulsu Tygodnia

fot. TPT, doruchow.pl

 5 komentarzy z DORUCHÓW/KRASZEWICE: Oddziały żłobkowe oddane do użytku (aktualizacja)

  1. Dwa światy! Jest różnica między słuchać i słyszeć. Patrzeć, a widzieć.
    Efektów końcowych inwestycji w Kraszewicach nie można nawet skomentować. zapiera dech w piersiach 🙂 Żenujące!

  2. Widac różnice, ale Doruchow zaczął wcześniej. Jest jeszcze miesiąc więc spokojnie. Ważny jest środek aby dzieci mogły uczęszczać, a zewnątrz poczeka do wiosny. Pół roku to i tak szybko na wybudowanie i oddanie do użytku takiej inwestycji.

  3. Chyba tylko slepy ni widzi różnicy. Pogratulować panu Wójtowi dobrego samopoczucia. To ma być obiekt oddany do użytku? Kto go odbierał? Może zawieźli ich do innego budynku.

  4. Do AGNIESZKA. Dziękujemy za ,,cenne” sugestie, które niestety nie mieszczą się w ramach zakreślonych przez regulamin portalu. Co do zdjęć z wnętrza oddziału żłobkowego w Kraszewicach, których się Pani domaga – również czekamy na nie i zostaną opublikowane, jak tylko je otrzymamy. Te z Doruchowa pochodzą z portalu tamtejszego samorządu, którymi najwidoczniej chcieli się pochwalić.

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest