KRASZEWICE: Posadzili drzewa na cześć najmłodszych mieszkańców gminy

Już po raz drugi w Kraszewicach uroczyście posadzono drzewa na cześć najmłodszych – tym razem urodzonych w 2019 roku – mieszkańców gminy. Dzisiaj (23 czerwca) wzdłuż ulicy Leśnej posadzono 17 klonów.

O tym, że warto żyć i spełniać się w gminie Kraszewice mówił wójt Konrad Kuświk. Przypomniał, że właśnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy w tym roku oddany został w Kraszewicach do użytku na wskroś nowoczesny i ekologiczny obiekt, w którym mieszczą się żłobek i przedszkole.

Wtórowała mu dyrektor przedszkola i żłobka Ewelina Jędrzejewska. – Mamy bogatą ofertę dydaktyczną, mamy wykwalifikowaną kadrę, mamy pielęgniarkę, żłobek czynny jest 10 godzin, więc naprawdę nie ma problemu, jeśli ktoś chce iść do pracy. Dzieci są zadbane, dzieci są bezpieczne – zapewniała.

– Mówi się, że każdy mężczyzna powinien wybudować dom, spłodzić dziecko i posadzić drzewo – wyznał włodarz gminy, zwracając uwagę na fakt, że tegoroczne sadzenie drzew odbywa się właśnie w Dniu Ojca. – Niech posadzone dzisiaj drzewa rosną, rozwijają się wraz waszymi pociechami. RED

WIĘCEJ: w następnym wydaniu Pulsu TygodniaZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest