KRASZEWICE: Potrącenie dwóch pieszych

W minioną niedzielę (21 marca) około godzinie 19.20 na ulicy Grabowskiej  w Kraszewicach (w pobliżu stacji paliw) poruszający się środkiem jezdni piesi zostali potrąceni przez samochód.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy znajdujący się na pasie jezdni oraz dwie osoby poszkodowane na poboczu jezdni – mówi mł. ogn. Tomasz Szmaj z KP PSP w Ostrzeszowie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania. – Następnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej osobom poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego – dodaje Szmaj.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że dwóch obywateli Ukrainy (30- i 40-latek), zamieszkujący na terenie Kraszewic, poruszali się środkiem jezdni, w wyniku czego najechał na nich jadący w tym samym kierunku bmw 29-letni mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną – mówi asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia nie stwierdziła u uczestników zdarzenia żadnych obrażeń ciała. Sprawców wykroczenia ukarano mandatami.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest