KRASZEWICE: Wójt Koprowski zapowiedział ponowny start w wyborach

– Jeżeli będzie taka możliwość, to będę chciał jeszcze na te kolejne 5 lat (…) przedstawić mieszkańcom swoją koncepcję rozwoju naszej gminy – oświadczył na dzisiejszej sesji wójt Kraszewic Paweł Koprowski, zapowiadając tym samym chęć ubiegania się o reelekcję w jesiennych wyborach samorządowych.

– Tak się stało, że z tymi moimi problemami zdrowotnymi się borykam i niestety będzie musiało znów mnie nie być, na razie przez najbliższy miesiąc, ale – tak jak mówiłem w roku 2014 – podejmuję ten mandat społecznego zaufania, przedstawiłem mieszkańcom wizję, wizję, którą staram się konsekwentnie realizować i chcę teraz zebrać siły, bo jest wiele rzeczy rozpoczętych, wiele rzeczy do kontynuowania, dlatego chciałbym zebrać siły i jeżeli to będzie możliwe, w tej kolejnej kadencji, jeśli będzie również taka akceptacja mieszkańców, zrealizować te rzeczy, które na dzień dzisiejszy mamy w swoich planach, zamiarach, w strategii – wyznał wójt Koprowski. Dodał równocześnie, że wszystko zależy jednak od zdrowia, bo ,,zdrowie jest najcenniejsze’’. – Natomiast jeżeli będzie taka możliwość, to będę chciał jeszcze na te kolejne 5 lat w myśl nowego prawa wyborczego przedstawić mieszkańcom swoją koncepcję rozwoju naszej gminy – poinformował.

Wójt Koprowski jest pierwszym urzędującym włodarzem z terenu powiatu ostrzeszowskiego, który oficjalnie zapowiedział, że będzie się ubiegał o reelekcję w jesiennych wyborach samorządowych.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest