Marcin Biel na czele grabowskiej Rady

Jeden kandydat, 15 głosujących i 15 głosów za. Marcin Biel został nowym przewodniczącym Rady Miejskiej Grabowa nad Prosną. – Deklaruję rzetelną pracę na rzecz rady miejskiej i całej społeczności. Oferują swą pomoc i równocześnie o tę pomoc proszę – wyznał tuż po wyborze.

Kandydaturę Marcina Biela przedstawił na dzisiejszej sesji radny Jacek Gładysz. Innych kandydatur nie było, prowadząca obrady radna senior Bożena Klada mogła więc zarządzić tajne głosowanie. W swoim wyborze Rada Miejska Grabowa okazała się jednomyślna. Wiceprzewodniczącymi rady zostali Bożena Klada i Jacek Gładysz.

Nowy przewodniczący pracuje w grabowskiej firmie PROFI, gdzie pełni funkcję kierownika działu projektowania, rozwoju i technologii. Przez ostatnie 4 lata był też radnym, a wcześniej m.in. członkiem zarządu miasta.

– Ten wybór przyjmuję z poczuciem odpowiedzialności – wyznał nowy przewodniczący rady. – Dziękuję za to wyróżnienie spośród tak zacnego grona. Zdaję sobie sprawę, jak wielki kredyt zaufania złożyliście państwo w moje ręce. Deklaruję rzetelną pracę na rzecz rady miejskiej i całej społeczności. Oferują swą pomoc i równocześnie o tę pomoc proszę.

WIĘCEJ: we wtorkowym wydaniu Pulsu TygodniaJeden komentarz z Marcin Biel na czele grabowskiej Rady

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest