Mariusz Witek wobec hejtu i kłamstw – OŚWIADCZENIE

Szanowni Państwo,

Jestem  zasmucony tym, do czego doprowadziła kampania wyborcza prowadzona przed drugą turą wyborów na Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów.  Nie doceniając siły Internetu, nie sądziłem, do czego mogą się posunąć ludzie w swej krytyce, a fala hejtu zalała Ostrzeszów poprzez media internetowe i portale społecznościowe.

W związku z informacjami o „fake newsach”, które pojawiły się w mediach, chciałem zapewnić, że nigdy ani ja, ani moi współpracownicy oraz mój Komitet Wyboczy nie naruszyli zasad uczciwej rywalizacji o stanowisko burmistrza. Prowadziłem w Internecie jedynie czystą walkę. Rzetelnie podsumowuję swoją dotychczasową pracę i poddaję się Państwa ocenie. Nie pozwalam jednak, by ktoś bezkarnie kłamał, rozsiewał oszczerstwa i nieprawdziwe plotki, które uderzają także w moje dobre imię! Po „fake newsy” i internetowy, anonimowy hejt sięga się, gdy brakuje merytorycznych argumentów, a argumenty mam!

Drodzy Państwo,

Apeluję do wszystkich na co dzień korzystających z Internetu: Opamiętajmy się wszyscy! Jeszcze raz mówię zdecydowanie NIE dla hejtu i kłamstw! Odcinam się od wszelkich negatywnych komentarzy i nieprawdziwych informacji. Odcinam się od  hejtu wobec mnie, ale i hejtu wobec mojego konkurenta Patryka Jędrowiaka. On również jest jego ofiarą. Wybory to istota demokracji, starcie programów, a nie walka o życie. Nie przenośmy do Ostrzeszowa metod, o których tak głośno w polityce krajowej!

Apeluję też do moich zwolenników, aby nie dali się ponosić emocjom, ignorowali niekulturalne wpisy, nie atakowali osób mających inną wizję miasta i gminy Ostrzeszów. Pokażmy, że można inaczej!  Pokażmy, że mieszańców przekonuje siła argumentów, dobry program, dotychczasowy stabilny rozwój, które wygrywają z falą kłamstw. Nasz wybór pokażmy 4 listopada. Wybierzmy odpowiedzialnie! Zachowujmy się odpowiedzialnie! Życzę  tego wszystkim i pozdrawiam.

Mariusz Witek

Ostrzeszów, dnia 30.10.2018

Komitet Wyborczy PSLZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest