Mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego wśród ofiar tragicznego wypadku pod Antoninem

Dwie osoby nie żyją a siedem – wśród nich dzieci – jest rannych. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (16 sierpnia) około godz. 6 rano pod Antoninem. Wśród ofiar wypadku jest 25-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na wiadukcie nad torami kolejowymi na DK25, tuż przed Antoninem jadąc od strony Ostrowa Wielkopolskiego.

Z pierwszych ustaleń policji wynika, że bus, którym podróżowało 8 osób (dwie rodziny z powiatu ostrowskiego wybierające się na wakacje) zderzył się z samochodem osobowym marki Audi, którym kierował 25-letni mieszkaniec gm. Mikstat. Na miejscu pracują służby, wezwano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga była całkowicie zablokowana. Żeby uwolnić poszkodowanych, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Śmierć na miejscu ponieśli kierujący busem 47-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego i prowadzący samochód osobowy 25-letni mieszkaniec gm. Mikstat, który jechał sam. Busem podróżowało m.in. troje dzieci w wieku 11, 16 i 17 lat.

Fot. wlkp24.infoZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest