Mini cooper dachował na poboczu drogi

Z relacji przedstawionej przez kierującą mini cooperem wynika, że na trasie Ostrzeszów – Bałczyna pojazd nieznanej marki na prostym odcinku drogi nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i wymusił na niej gwałtowny manewr, w wyniku którego mini cooper dachował.

W nocy z minionego wotrku na środę do KPP Ostrzeszów wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. – Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ujawnili samochód osobowy marki Mini Cooper leżący na dachu na poboczu drogi – mówi mł. sierż. Martyn Kowalczyk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Jak przedstawia uczestniczka zdarzenia, 21-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego, kobieta chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem nadjeżdżającym z naprzeciwka, który wjechał na jej tor jazdy, skręciła gwałtownie w prawo, po czym najechała na krawężnik czego efektem jest wywrócony samochód. Na miejscu nie było drugiego pojazdu mogącego brać udział w zdarzeniu. Mini podróżowała również pasażerka – 19-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego – która potwierdziła wersję zdarzeń przedstawioną przez koleżankę. Kobiety w trakcie zdarzenia miały zapięte pasy, co najprawdopodobniej uchroniło je przed poważniejszymi obrażeniami.

 Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest