Mobilny punkt pobrań drive-thru wraca do Ostrzeszowa

Na prośbę Burmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów – Patryka Jędrowiaka oraz przychylności Wojewody Wielkopolskiego 25 i 26 czerwca 2020r. mieszkańcy Miasta i Gminy Ostrzeszów oraz powiatu ostrzeszowskiego, będą mogli po raz kolejny bezpłatnie poddać się badaniom na obecność koronowirusa.
W mobilnym punkcie, bez wysiadania z samochodu pobierany będzie wymaz celem wykonania oznaczenia PCR w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2
Do przeprowadzenia badania potrzebna jest telefoniczna rejestracja, którą przeprowadzać będzie Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Zgłoszenia przyjmowane są od środy 24 czerwca pod numerem telefonu 61 65 68 075.
Punkt zostanie uruchomiony na parkingu przy Krytej Pływalni ul. Kąpielowa 5.
Punkt poboru będzie funkcjonował w godzinach od 10:00 do 19:00.
Każdy z przebadanych mieszkańców otrzyma dostęp do wyników online, a w przypadku wyniku pozytywnego testu, informacja taka trafi do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrzeszowie.
Seniorzy oraz osoby, z terenu Miasta i Gminy Ostrzeszów, które samodzielnie nie będą mogły dotrzeć do punktu, mogą skorzystać z pomocy Straży Miejskiej telefon kontaktowy 607 245 446 oraz OSP Ostrzeszów – telefon kontaktowy 663 725 640.


Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest