Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierowcy na stacji paliw

Postawą godną naśladowania wykazał się mieszkaniec Zajączek w gm. Ostrzeszów, który w minioną niedzielę na terenie stacji paliw HUZAR zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna miał ponad 3 promile.

9 bm. o godz. 19.45 dyżurny KPP w Ostrzeszowie został powiadomiony o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego pojazdem. Zdarzenie miało miejsce na terenie stacji paliw HUZAR w miejscowości Ostrzeszów-Pustkowie.

– Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący peugeotem 40-letni mieszkaniec gm. Grabów nad Prosną przyjechał na stację paliw HUZAR i chwilę po zaparkowaniu pojazdu został ujęty przez jednego z klientów, który odebrał mu kluczyki od pojazdu – mówi asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, gdzie poddano go kontroli stanu trzeźwości z wynikiem 3,06 promila. Od kierującego została pobrana krew do badań, a on sam noc spędził w policyjnym areszcie zatrzymany do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest