Ofiara to 55-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego

Ofiara tragicznego w skutkach wypadku, do jakiego doszło w nocy z minionej soboty na niedzielę w na krajowej ,,jedenastce’’ w Ostrzeszowie to 55-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego.

Wiadomo, że mężczyzna chwilę wcześniej, zanim próbował przejść przez drogę był na pobliskiej stacji benzynowej, jednak z uwagi na to, że był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu – został wyproszony z budynku.

W momencie, kiedy próbował przejść przez ,,jedenastkę’’, w miejscu do tego nieprzeznaczonym – został potrącony przez audi, którym kierował 21-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego. Jak mówią naoczni świadkowie, mężczyzna został niemal wbity w bok auta.

Początkowo nie wiedziano, kim jest ofiara wypadku. Jej personalia ustalono dopiero wczoraj wieczorem.

Przypomnijmy, do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z minionej soboty na niedzielę około godz. 00.30 na prostym odcinku krajowej ,,jedenastki” w Ostrzeszowie. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący audi 21-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i potrącił przechodzącego poza przejściem dla pieszych mężczyznę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierowca audi i jego pasażer zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

fot. wlkp24Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest