OSTRZESZÓW: Najazd policji na imprezujących w piwnicy nastolatków

Impreza była głośna, w piwnicy domu wielorodzinnego, z narkotykami. Nagle pojawiła się policja.

20 marca policjanci pionu prewencji Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zostali wysłani przez oficera dyżurnego na interwencję do jednego z budynków wielorodzinnych Ostrzeszowie. W piwnicy miała znajdować się głośno zachowująca się i spożywająca alkohol grupa młodzieży.

– Po przybyciu na miejsce i wejściu do piwnicy patrol zauważył młodego mężczyznę nachylającego się nad usypaną „ścieżką” białego proszku – mówi sierż. sztab. Adam Juszczak, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Policjanci natychmiast zabezpieczyli substancję i zatrzymali mężczyznę. Narkotest wskazał, że substancją była amfetamina. W pomieszczeniu policjanci znaleźli też marihuanę. W sumie zabezpieczyli około 12 gramów substancji zabronionych.

Na miejscu znajdowały się też osoby nieletnie, które przekazano pod opiekę rodziców. Nieletnich czeka postępowanie wyjaśniające, czy nie padli ofiarą demoralizacji.

19-latek, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, usłyszał zarzuty i został zwolniony. Postępowanie prowadzi KPP Ostrzeszów.

 Jeden komentarz z OSTRZESZÓW: Najazd policji na imprezujących w piwnicy nastolatków

  1. No pięknie… Ręce opadają. Bezstresowe wychowanie robi swoje. Młodzież coraz bardziej wyrachowana, chamska, wulgarna, zdemoralizowana. Małe dziewczynki widzą w swoich starszych kolegach Bogów, a to zwykłe patologiczne łachmany. Dopierd**** karę taką, że do końca życia będą się każdemu kłaniać na chodniku. Zero litości dla gnoi, a to jeszcze w czasie pandemii… Dodatkowo mogli się zarażać. Co za bezmózgi jeb***. Do pierdla to ich nie dawajcie, bo szkoda podatków na taki chłam. Kara grzywny bardzzoooooo wysoka i prace społeczne 1000 godzin

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest