OSTRZESZÓW PUSTKOWIE: Dwie osoby zginęły na drodze (AKTUALIZACJA)

Tragedia na drodze wojewódzkiej w Ostrzeszowie Pustkowiu. Nie żyje dwoje starszych osób. Droga jest całkowicie zablokowana Policja zorganizowała objazdy.

Z nieoficjalnych  informacji wynika, że dzisiaj około godz. 15.40 jadące w kierunku Ostrzeszowa renault clio nagle zjechało na lewy pas ruchu i zderzyło się czołowo z jadącą w kierunku Grabowa skodą, którą kierował młody mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Renault podróżowało starsze małżeństwo (mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego). Aby wydobyć kierowcę z auta konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna zmarł. Jego żona przez dłuższy czas była reanimowana, niestety i ona nie przeżyła zderzenia.

Kierowca drugiego auta został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.

AKTUALIZACJA
-Kierujący renault clio 76-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącą prawidłowo od Ostrzeszowa skodą octavią, którą kierował 34-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego – informuje asp. Magdalena Hańdziuk z KPP w Ostrzeszowie. – Mimo podjętej reanimacji, śmierć poniosły dwie podróżujące renault osoby.

Droga W449 jest nadal zablokowana. Na miejscu trwają czynności z udziałem Prokuratora Rejonowego.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest