OSTRZESZÓW PUSTKOWIE: Kolizja trzech samochodów

W miniony wtorek o godz. 14.34 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie wpłynęła informacja o kolizji trzech samochodów osobowych w Ostrzeszowie Pustkowiu.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej z Ostrzeszowa. Po dojeździe jednostek ochrony przeciwpożarowej stwierdzono kolizje trzech samochodów osobowych. Samochody znajdowały się na poboczu drogi kolejno za sobą.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania – mówi st. ogn. Tomasz Szmaj, rzecznik prasowy KP PSP w Ostrzeszowie. – Następnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej osobie poszkodowanej do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. Odłączono również akumulatory w pojazdach oraz wspomagano kierowanie ruchem podczas działań operacyjnych wykonywanych przez policję.

Po zakończeniu czynności operacyjnych przez policję strażacy usunęli elementy karoserii. Straty w wyniku zdarzenia oszacowano wstępnie na ok 12 tysięcy złotych.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest