OSTRZESZÓW: Zderzenie na skrzyżowaniu ulicy Leśnej z DK11

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj (9 września) przed godziną 8 rano na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 11 z ulicą Leśną w Ostrzeszowie.

– Ze zgłoszenia wynikało, że jedna osoba została poszkodowana – mówi mł. ogn. Radosław Gatkowski, rzecznik prasowy KP PSP w Ostrzeszowie.

Kierująca nissanem 53-letnia mieszkanka Ostrzeszowa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Ostrowa Wlkp. bmw, którym kierował 52-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, doprowadzając do zderzenia się pojazdów – mówi asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie. – W wyniku uderzenia nissan przemieścił się i uderzył w pojazd kierowanego przez 51-letniego mieszkańca Ostrowa volkswagena, który poruszał się drogą K–11 w kierunku Kępna.

– Kierująca nissanem 53-letnia mieszkanka Ostrzeszowa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Ostrowa Wlkp. bmw, którym kierował 52-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, doprowadzając do zderzenia się pojazdów – mówi asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie. – W wyniku uderzenia nissan przemieścił się i uderzył w pojazd kierowanego przez 51-letniego mieszkańca Ostrowa volkswagena, który poruszał się drogą K–11 w kierunku Kępna.

Kierującą nissanem przewieziono do szpitala w Ostrzeszowie. Ustalono, że doznała ona obrażeń poniżej dni siedmiu. Na sprawczynię został skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

 

 Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest