Ostrzeszowska Karta Seniora ma już 27 partnerów (FILM)

 

Już 27 podmiotów oficjalnie potwierdziło swój akces do programu Ostrzeszowska Karta Seniora. W miniony piątek miało miejsce oficjalne podpisanie umów z zainteresowanymi.

– Myślę, że startujemy z naprawdę bardzo wysokiego poziomu. 49 różnych zniżek to naprawdę bardzo wysoki poziom w porównaniu do innych miast – cieszył się burmistrz Patryk Jędrowiak.

Lista pierwszych partnerów Ostrzeszowskiej Karty Seniora, którzy oferują posiadaczom Karty głównie zniżki na zakupy czy usługi wygląda zachęcająco. Wiadomo już, że dzięki Karcie seniorzy będą mogli liczyć na zniżki: np. na basenie, na usługi fryzjerskie, w kawiarni, w piekarni czy księgarni.

Burmistrz Patryk Jędrowiak nie ukrywał, że Ostrzeszowska Karta Seniora jest również jedną z form zachęty do korzystania z usług rodzimych przedsiębiorców. – Jesteśmy państwu bardzo wdzięczni, że od siebie zaproponowaliście różne formy zniżek, promocji i rabatów – podkreślał.

Wydawanie Ostrzeszowskiej Karty Seniora rozpoczęło się już w miniony poniedziałek. Wnioski o jej wydanie jak dotąd złożyło blisko 200 osób. REDZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest