Pijana 20-latka dowoziła na rowerze zakupy dla mamy

6 kwietnia ostrzeszowscy policjanci zostali wysłani do Rybina na nietypową interwencję – kobieta zgłosiła, że chłopak ją zostawił w lesie, ona zaś nie wie, jak trafić do domu. Patrol znalazł skłóconą parę i udało się ich pogodzić. Niestety, kobieta jechała na rowerze pijana. Czekają ją konsekwencje.

W miniony poniedziałek około godziny 23 dyżurny KPP w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie od kobiety, że jej chłopak miał ją wywieźć do lasu i tam zostawić. Młoda kobieta miała nie wiedzieć, gdzie się znajduje, bała się. Policjanci pojechali w pobliże miejsca, które opisywała kobieta.

– Na drodze W449 w pobliżu miejscowości Rybin funkcjonariusze spotkali skłóconą parę – mówi sierż. sztab. Adam Juszczak, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. – W trakcie interwencji udało się obie strony pogodzić. Młodzi ludzie oznajmili, że dowozili zakupy oraz środki higieny matce zgłaszającej. Kobieta, 20-latka z powiatu sycowskiego, poruszała się rowerem. Niestety, badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazała równo 1 mg/l.

Kobietę czekają zarzuty za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości. Postępowanie prowadzi KPP w Ostrzeszowie.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest