Pijany traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło w Marszałkach. Jak się okazało, kierujący ciągnikiem sprawca prowadził pojazd pod wpływem alkoholu, nie posiadał też prawa jazdy.  

8 października po godz. 11 dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Marszałki.

– Policjanci ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus 40-letni mieszkaniec gminy Doruchów nie zastosował się do znaku A-7 (ustąp pierwszeństwa) i doprowadził do zderzenia z peugeotem, którym kierował 72-letni mieszkaniec tej samej gminy – mówi kom. Ewa Jakubowska, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Jak się okazało, traktorzysta prowadził pojazd pod znacznym wpływem alkoholu, przeprowadzone wobec niego badanie stanu trzeźwości wykazało ponad dwa promile. Ponadto sprawca kierował pojazdem nie posiadając do tego uprawnień, pojazd nie był zarejestrowany oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną.

 2 komentarze z Pijany traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa

  1. Szczęście że nikomu nic się nie stało tam jest szkoła dzieci wychodzące do domu idące poboczem ludzie macie wyobraźnię chcesz się nachlac nachlej się ale zostań w domu a jak byś tak dziecko potrącił zresztą po marszałkach sami pijaki się woza na legalu za mało patroli przejeżdża i kontroluje

  2. Szczęście że nikomu nic się nie stało tam jest szkoła dzieci wychodzące do domu idące poboczem ludzie macie wyobraźnię chcesz się nachlac nachlej się ale zostań w domu a jak byś tak dziecko potrącił

Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest