Policja poszukuje tego mężczyznę

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie poszukują mężczyznę, który w niejasnych okolicznościach przywiózł 18-letnią kobietę do Szpitala w Ostrzeszowie. Kobieta posiada liczne poważne obrażenia ciała, ponadto na skutek najprawdopodobniej utraty świadomości nie pamięta co się wydarzyło.

28 października po godzinie 20 do Szpitala w Ostrzeszowie została przywieziona 18-letnia kobieta (mieszkanka gminy Ostrzeszów), która posiadała liczne oraz poważne obrażenia ciała.

– Kobieta do placówki szpitalnej została przywieziona przez nieustalonego na chwilę obecną mężczyznę (jego zdjęcie zamieszczany poniżej) – mówi kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Nieznany mężczyzna przekazał kobietę personelowi medycznemu, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku.  W chwili obecnej policjanci poszukują mężczyznę celem ustalenia oraz wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Kozły.


Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę oraz świadków zdarzenia Policja prosi o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, lub telefonicznie pod numerem 62 732-42-11.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest