Poszkodowany w wypadku w Kochłowach zmarł w szpitalu

Nie żyje 64-letni mężczyzna – kierowca nissana, który brał udział w wypadku, do jakiego doszło w minioną środę (28 kwietnia) około godz. 11 na krajowej ,,jedenastce” w Kochłowach, gdzie doszło do zderzenia trzech aut.

Przypomnijmy, z wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w kierunku Kępna nissan w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo zatrzymał się, by ustąpić pierwszeństwa jadącemu z przeciwka ciężarowemu volvo, wtedy najechał na niego kierujący fiatem ducato 52-latek, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego.

– Dostawczy fiat uderzył w nissana tak mocno, że przesunął go przez oś jezdni, wprost pod prawidłowo jadące volvo, którym kierował 35-letni mieszkaniec Zabrza – mówi sierż. sztab. Adam Juszczak, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Volvo zderzyło się z nissanem, przez co nissan zjechał z drogi, po czym uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

Kierujący nissanem 64-letni mężczyzna i jadąca z nim 62-letnia kobieta trafili do szpitali w Ostrowie Wielkopolskim i Kępnie. Niestety, dzisiaj dotarła do nas smutna wiadomość – 64-latek zmarł w szpitalu.

Kierującemu fiatem ducato 52-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Ostrzeszowie.

 

fot. KPP OstrzeszówZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest