Poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na komendę

Dzień po tym, jak Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który w niejasnych okolicznościach przywiózł 18-letnią kobietę do Szpitala w Ostrzeszowie – ten sam zgłosił się na Policję i przyznał się, że jest sprawcą potrącenia przywiezionej przez niego do szpitala nastolatki.

Przypomnijmy, 28 października po godzinie 20 do Szpitala w Ostrzeszowie została przywieziona 18-letnia kobieta (mieszkanka gminy Ostrzeszów), która posiadała liczne oraz poważne obrażenia ciała. Ponadto, najprawdopodobniej na skutek utraty świadomości nie pamiętała, co się wydarzyło.

– Kobieta do placówki szpitalnej została przywieziona przez nieustalonego na chwilę obecną mężczyznę – mówiła kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Mężczyzna przekazał kobietę personelowi medycznemu, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku. W chwili obecnej policjanci poszukują mężczyznę celem ustalenia oraz wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Kozły – wyznała, apelując o pomoc w odnalezieniu tajemniczego mężczyzny. W tym też celu na stronie KPP zamieszczony został jego, pochodzący z kamery monitoringu wizerunek .

 Dzień później poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na komendę.

– 29 października br. po godzinie 16 do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie osobiście stawił się 28-letni mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną, który przyznał się do tego, że to on jest sprawcą potrącenia 19-letniej mieszkanki gminy Ostrzeszów – mówi rzecznik. – Na podstawie przeprowadzonych ustaleń wynika, że 28 października br. po godzinie 20 w miejscowości Kozły mężczyzna ten, kierując skodą octavia, jadąc prostym nieoświetlonym odcinkiem drogi doprowadził do potrącenia 19-letniej kobiety. W wyniku zdarzenia pokrzywdzona doznała licznych i poważnych obrażeń ciała, a 28-latek osobiście odwiózł kobietę do Szpitala w Ostrzeszowie celem udzielenia jej pomocy medycznej, z kolei sam nie informując o niczym służb oddalił się w nieznanym kierunku.

W chwili obecnej mężczyzna przebywa w policyjnym areszcie, także pobrano od niego krew do badania na obecność alkoholu oraz narkotyków. REDZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest