Prokurator postawił 42-letniemu Mołdawianinowi zarzut zabójstwa

Zarzut zabójstwa usłyszał dzisiaj 42-letni obywatel Mołdawii, który jest podejrzany o zabicie swojej 42-letnie konkubiny. Jej zwłoki znaleziono w miniona sobotę rano w Mikstacie. W poniedziałek mężczyzna zostanie doprowadzony do Sądu. Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie złożył wniosek o tymczasowe aresztowanie 42-latka.

Podczas przesłuchania, które odbyło się w obecności tłumacza przysięgłego, mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.
– Celem zapewnienia prawidłowego toku postępowania prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Termin posiedzenia wyznaczono na poniedziałek – powiedział Polskiej Agencji Prasowej rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. prokurator Maciej Meler.
Do zdarzenia doszło w sobotę, w jednym z domów zamieszkałych przez obcokrajowców. U kobiety stwierdzono ranę kłutą szyi. Kiedy okazało się, że na miejscu nie ma zamieszkującego z nią pokój konkubenta – wszczęto poszukiwania. Mężczyzna został zatrzymany w pobliskim Ostrzeszowie.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest