Przebadali 583 kierujących – 2 osoby kierowały po alkoholu

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie przeprowadzili wzmożone działania ukierunkowane na ujawnianie nietrzeźwych użytkowników dróg. Podczas akcji mundurowi sprawdzili trzeźwość u 583 kierujących, okazało się, że 2 osoby kierowały pojazdami po alkoholu.

W miniony czwartek od wczesnych godzin rannych ostrzeszowscy policjanci rozpoczęli działania ukierunkowane na ujawnianie nietrzeźwych użytkowników dróg. W tym dniu mundurowi przebadali łącznie 583 kierujących pojazdami i okazało się, że 2 osoby kierowały pod wpływem alkoholu.

Przypominamy, że alkohol plus pojazd, to niestety w dalszym ciągu przyczyna wielu tragicznych zdarzeń drogowych. Ostrzeszowscy policjanci chcąc ograniczyć takim zdarzeniom będą cyklicznie prowadzić tego typu wzmożone działania ukierunkowane na ujawnianie osób kierujących pojazdami po alkoholu, bądź środkach podobnie działających.

– Nie pozwólmy, aby ewentualnie spożywany alkohol podczas spotkań w gronie rodzinnym, czy w gronie przyjaciół pokonał nasz rozsądek – apeluje kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest