Pyszne ciasta czekają na Was w Czajkowie, Kraszewicach i Grabowie

Kilkadziesiąt, a może i kilkaset blach ciast trafiło dzisiaj na charytatywne  kiermasze słodkości w Czajkowie, Kraszewicach i Grabowie nad Prosną. Cóż, Mały Człowiek – Wielka Sprawa. Wszystko to z myślą o Wojtku Howisie z Galewic. Jego przyszłość wyceniono na blisko 10 milionów. Tyle bowiem kosztuje lek ratujący chłopcu życie.  

Kto jeszcze nie posmakował przygotowanych przez mieszkanki tych gmin słodkości – niech zrobi to czym prędzej. Można tak pięknie rozpocząć dzień. My już wiemy, że ciasta są przepyszne, a – co najważniejsze – każdy z was poczuję się troszkę lepiej mając świadomość, że uczestniczyliście w ten sposób w czymś dobrym i ważnym. – To dla nas wielka radocha – usłyszeliśmy na jednym ze stoisk. No  właśnie.

Wojtuś nie wybierał sobie takiego losu, nie zna też innego życia. Nie zdaje sobie sprawy, że inne dzieci nie muszą mieć specjalnej rurki wprowadzonej do żołądka. Nie trzeba ich też podłączać codziennie do respiratora. Miejmy nadzieję, że za kilka lat, kiedy będzie już starszy, rodzice opowiedzą mu o rzeszy dobrych ludzi, którzy dniami i nocami stają na głowie, żeby go uratować. Będzie to też opowieść o Tobie! (siepomaga.pl)

Czekamy na Was już od godziny 7 rano w Czajkowie (remiza), Kraszewicach (przed restauracją ,,Łużyczanka” i przed remizą) oraz od godz. 9 w Grabowie na rynku oraz przed marketami Dino i Biedronka.

WIĘCEJ: we wtorkowym wydaniu Pulsu TygodniaZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest