Rekordzista w wydychanym powietrzu miał 4 promile alkoholu

Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali w miniony weekend na drogach powiatu ostrzeszowskiego pełniący służbę policjanci. Rekordzista ,,wydmuchał” 4 promile.

TORZENIEC

3 czerwca o godzinie 17.40 w Torzeńcu dzielnicowy z Komisariatu Policji w Grabowie nad Prosną zatrzymał do kontroli kierującego volkswagenem 37-letniego mieszkańca gm. Doruchów. Był pijany, w wydychanym powietrzu miał 1,7 promila alkoholu.

MIKSTAT

4 bm. o godzinie 4.50 na ul. Krakowskiej w Mikstacie funkcjonariusze z grabowskiego komisariatu zatrzymali do kontroli peugeota, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Badanie alkotestem wykazało, że w wydychanym powietrzu miał blisko 0,6 promila alkoholu.

OSTRZESZÓW

Weekendowym rekordzistą okazał się zatrzymany w minioną niedzielę (5 czerwca) o północy na ul. Wojska Polskiego w Ostrzeszowie kierujący hondą 40-letni mieszkaniec Ostrzeszowa. – Urządzenie kontrolno-pomiarowe wskazało 2,00 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, co daje 4 promile – mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Zatrzymani mężczyźni za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest