Rolnicy protestują – utrudnienia na krajowej ,,jedenastce’’

W związku ze strajkiem rolników i zapowiedzianą blokadą drogi krajowej nr 11 na wysokości stacji paliw Moya w Rzetni (na odcinku łączącym Kępno z Ostrzeszowem) policja organizuje objazdy.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie informuje, że w godzinach od 9 do 17 na skrzyżowaniu DK-11 z W449 w Ostrzeszowie będzie wystawiony posterunek blokadowy, gdzie ruch ciężarówek odbywać się będzie w kierunku miejscowości Kobyla Góra, Pisarzowice do drogi S8. – Ponadto ruch ciężarówek będzie również zablokowany od ronda przy ul. Kąpielowej w kierunku miejscowości Olszyna, Parzynów, Rzetnia – mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP.

O objazdach informuje też KPP w Kępnie:

Od strony Katowic w kierunku Poznania zjazd z drogi ekspresowej S11 na wysokości m. Olszowa (węzeł Kępno Wschód), następnie przez m. Kępno w kierunku m. Doruchów, drogą wojewódzką W450 w kierunku m. Grabów nad Prosną oraz drogą wojewódzką W447 w kierunku m. Antonin.

Od strony Poznania w kierunku Katowic zjazd z drogi krajowej DK11 w m. Ostrzeszów w drogę wojewódzką W449 w kierunku m. Syców, a następnie drogą ekspresową S8 w kierunku m. Olszowa (węzeł Kępno Wschód), skrzyżowanie z drogą ekspresową S11 bądź drogą wojewódzką W482 w kierunku m. Kępno.

Policja apeluje o ostrożność podczas podróży w miejscu wyznaczonego zgromadzenia i stosowanie się do wytyczonych objazdów.

 Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest