Teledysk wygrała grupa Septymole

Kępińsko–ostrzeszowski zespół Septymole okazał się zwycięzcą dzisiejszego – zorganizowanego w ramach pikniku ,,Smaki Ostrzeszowskiej Kultury” – festiwalu muzycznego ,,Wygraj teledysk”.

Piknik, nad którym honorowy patronat objął burmistrz Mariusz Witek, okazał się prawdziwą muzyczną ucztą, zważywszy na fakt, że jego najważniejszym elementem był festiwal ,,Wygraj teledysk”, w którym wzięło udział 14 podmiotów muzycznych z regionu. – To będzie coś ciekawego i coś nowego – zapowiedział prowadzący festiwal Witold Pelka.

– Cieszymy się bardzo kochani artyści, że przyjechaliście do Ostrzeszowa, aby wyśpiewać, co wam w duszach gra. A gra wam bardzo pięknie, ponieważ słyszałam próby i wiem, że jury będzie miało nie lada problem – wyznała prezes Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży oraz Komunikacji Społecznej ,,Nadwrażliwi” Anna Niesobska.

Burmistrz Ostrzeszowa Mariusz Witek, który jest fundatorem głównej nagrody jaką jest profesjonalne nagranie teledysku, życzył sukcesu wszystkim uczestnikom festiwalu.

Twardy orzech do zgryzienia miało festiwalowe jury, w skład którego weszli: Maciej Knopik, Artur Obalski, Jerzy Bojszczak, Piotr Wieczorek, Anna Niesobska i Mariusz Witek. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden i okazał się nim powstały wiosna br. zespół Septymole w składzie: Maciej Chwołka – rap/wokal, Aleksandra Danielska – wokal, Daniel Lisek – bas, Patryk Pawlak – perkusja, Miłosz Szefner – gitara/wokal.

Organizatorem pikniku było Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży oraz Komunikacji Społecznej ,,Nadwrażliwi”.

Krótką rozmowę z zespołem Septymole znajdziesz na: pulstygodnia.pl


      	      


Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest