TORZENIEC: Jechali pijani autem z przebitą oponą

Byli pijani, może dlatego nie przeszkadzało im zbytnio, że auto, którym jechali miało przebitą oponę. Dwóch mieszkańców gminy Doruchów zostało zatrzymanych przez policję.

22 marca o godzinie 13.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie został powiadomiony o dwóch, najprawdopodobniej pijanych mężczyzn, którzy w Torzeńcu poruszali się volkswagenem z przebitą oponą.

– Skierowani na miejsce funkcjonariusze znaleźli opisany przez zgłaszającą pojazd oraz znajdujących się poza nim dwóch mężczyzn: 52- i 63-letniego mieszkańca gminy Doruchów – mówi st. asp. Magdalena Hańdziuk, rzecznik prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Z uwagi na fakt, że znajdowali się oni pod znacznym działaniem alkoholu i nie chcieli wskazać, który z nich kierował pojazdem – zostali zatrzymani do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie i osadzeni w policyjnym areszcie. Od zatrzymanych została również pobrana krew do badań.

W trakcie wykonywanych na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie czynności procesowych, jeden z mężczyzn (52-latek) przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co odpowie przed sądem.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest